Açık Büfe

Zengin akşam yemeklerinden görkemli konsept menüsüne, hafif öğle yemeklerinden, kahvaltı ve Brunch’a kadar tercih edeceğiniz menü nasıl olursa olsun, bunu açık büfe servisine uyarlayabiliriz. Seçeceğiniz menünün sizi kısıtlayacağını düşünmeyin, her türlü davet ve her saatteki organizasyona uygun, size özel bir açık büfe menüsü hazırlayabiliriz ve bunun daha önceki gördüklerinizden çok daha farklı olacağının garantisini verebiliriz çünkü; ‘’biz yemeği sanatla birleştiriyoruz’’.

 

Hazırladığımız açık büfeler adeta bir dünya turu yapmak gibidir; Sushi’den sizi tatlı bir günaha davet eden Fransız pastanelerine, sokak lezzetlerinden seçeceğiniz her türlü konsepte uygun özel sunumlara kadar beklentinizin çok daha üzerinde bir açık büfe menüsü oluşturabiliriz.

Davetlilerinizin yalnızca standart menülerle kısıtlanmadan, sınırsız ve eşsiz bir yemek tecrübesi yaşamasını istiyor ama aynı zamanda kalite ve üst düzey lezzet sunumlarından da ödün vermek istemiyorsanız, menü alternatiflerimizi görmek için lütfen hemen bizimle iletişime geçin!