HAKKIMIZDA

 

Okan Üniversitesi Mutfak Sanatları Akademisinden 3 kafadar.

HAKKIMIZDA

Biz yemeği sanatla buluşturmak için bir araya geldik!

2016 yılında yolları Okan Üniversitesi’nde kesişen, mutfakta sanat yapmak ve bunu yaparken  lezzetten fedakarlık etmemek ideali ile yola çıkan, bugüne kadar edindikleri tecrübe ve akademik deneyimleriyle sektörün taze kanı olmayı  hedefleyen, yenilikçi tatların ve ihtiyaca yönelik butik hizmet üretmenin önemine inanan, 2 Mutfak Chef’i ve 1 Operasyon Müdürü ile kurulan

bir Catering&Organizasyon firmasıyız.

 

Art of Kitchen ekibi olarak biz, yemeğin sanatla ve mutlulukla doğrudan bir bağı olduğuna inanıyor, her şeyden önce işimizi aşkla yapmayı önemsiyoruz. Bu noktadan hareketle yenilikçilik, gıda güvenliği, etkin takım çalışması, müşteri-tüketici memnuniyeti, kalite ve hijyen değerlerini ön planda tutarak tüm kişi ve kurumların; organizasyon, fuar, açılış, davet, düğün, doğum günü, özel kutlamalar, toplantılar & motivasyon aktiviteleri, tematik mutfak etkinlikleri, nişan, piknik, brunch ve gastronomi danışmanlığı gibi mutfakla ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmek için İstanbul’un merkezinde,

 4. Levent’te hizmetinizdeyiz...

 

Farklı ve yenilikçi tatlar, sınırsız ve ihtiyaca özel hizmet, yüksek ürün ve kalite standartları, genç, güler yüzlü, vizyoner ve dinamik bir mutfak ekibi arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Catering hizmetinin sadece gıda tedariği olmadığı, bu işin bir sanat olduğunu bilerek keyifle çalışıyor, davetlerinize renk ve keyif katıyoruz.

 

EKİBİMİZ

SAMET DURMAZ

Founding Partner, Executive Chef

Profesyonel, Kendine Güvenen, Her Konuda ‘Chef’, Aileden Aşçı

Ailesinin üçüncü nesil aşçısı… Alaylı olmak yetmez okullu da olmak lazım demiş ve işin teorik bilgisini de almış tam bir Melez Aşçı. 15 yıllık tecrübesini şimdi Art of Kitchen’ın hizmetine sunuyor.

 

ELİF ÖZDEMİR

Founding Partner, Executive Chef

Doğal Yetenek, Zeyna, Tutkulu, Sabırsız

Art of Kitchen’ın bir diğer aileden pişme aşçısı. Datça’daki restoranlarının mutfağında ilk denemelerini yaptıktan sonra, mutfak aşkını profesyonelliğe dökmeye karar vermiş. Aldığı eğitim ve mesleğini Art of Kitchen ile paylaşmaya  devam ediyor.

 

MURAT GÖKDUMAN

Founding Partner, Director of Operations

Problem Çözücü, Çalışkan, Mütevazi, Güler Yüzlü

Art of Kitchen operasyonlarının arkasındaki gizli kahraman.

Uzun yıllar boyunca görev aldığı turizm ve organizasyon firmalarında kazandığı operasyon tecrübesini, Art of Kitchen çatısı altında sanata dönüştürmeye devam ediyor.

 

 

 

HÜSEYİN BÜYÜKBOSTANCI

Head Chef

Mutfak Sanatçısı, Alçak Gönüllü, Disiplinli

 

NURTEN YEŞİLOVA

Chef

Doğuştan Chef, Herkesin ‘Nurten Abla’sı, Güler Yüzlü, Gür Sesli

 

NAİL GÖKSU

Marketing Manager

Kendine Güvenen, Hümanist, Sonuç Odaklı

 

SONER SERTBAŞ

Operations Manager

Ofisin Neşesi, Sakin, İş Bitirici

 

BERAT NAMLI

Operations Manager

Yeniliklere Açık, Kibar, Takım Oyuncusu